| Merk: |
10Days |
| Bestelcode: |
20-019-6203 1029 powder |
10DAYS Bar piece broek in poederroze
De Bar piece is ontworpen vanuit de expertise van Barbara en draagt haar handschrift: moeiteloos, tijdloos en vrij. In poederroze krijgt de relaxte broek een zachte, bijna nonchalante uitstraling. De plooien en raw-edge pijpen geven 'm net dat beetje karakter.
Kenmerken
- Relaxed fit met mid waist
- Elastische tailleband met koord
- Schuine steekzakken en neppe achterzakken met knoop
- Riemlussen en plooidetails
- Raw-edge afwerking aan de pijpen
Stylingtips
- Houd het rustig met een wit hemdje en blote enkels in loafers
- Combineer met een grofgebreide trui voor de overgangsdagen
- Voeg een fijn ketting en muiltjes toe voor een net-af avondlook
Materiaal & verzorging
De Bar piece is gemaakt van 95% biologisch katoen en 5% elastaan in een GOTS-gecertificeerde fleece. Was op 30 graden, niet bleken, niet in de droger en strijk op middelhoge temperatuur. Chemisch reinigen hoeft niet.
Veelgestelde vragen
Hoe valt de Bar piece? De broek heeft een relaxed fit en valt normaal uit. Ons model is 175 cm lang en draagt maat S.
Van welk materiaal is de Bar piece gemaakt? Van 95% GOTS-gecertificeerd biologisch katoen en 5% elastaan in een zachte fleece.
Wat maakt de Bar piece bijzonder? De broek is ontworpen vanuit Barbara's expertise en uitgevoerd in haar kenmerkende stijl. In poederroze met plooien en raw-edge pijpen krijgt dat signatuur een zachte twist.
De 10DAYS Bar piece is verkrijgbaar bij Van Dort Mode.