| Merk: |
Alter Ego |
| Kleur: |
Zwart |
| Bestelcode: |
W711 Black |
Alter Ego leren jas dames Carmel in zwart
De Carmel leather jacket van Alter Ego is een oversized biker jack dat de aandacht trekt. Gemaakt van hoogwaardig leer met een getextureerde afwerking, heeft de jas klassieke biker-details zoals zilverkleurige ritsen en drukknopen. De schouderepauletten geven de jas een moeiteloos gedurfde, edgy uitstraling.
Kenmerken
- Oversized pasvorm
- Klassieke biker-details
- Zilverkleurige ritsen
- Drukknopen
- Schouderepauletten
Stylingtips
- Combineer de jas met een witte T-shirt en een spijkerbroek voor een tijdloze, edgy look.
- Draag hem over een jurk voor een stoer-feminien contrast.
- Rond af met chunky boots die de oversized pasvorm laten aansluiten.
Materiaal & verzorging
Materiaal: hoogwaardig leer met een getextureerde afwerking (exacte samenstelling niet vermeld). Leer wordt doorgaans professioneel gereinigd door een gespecialiseerde stomerij.
Veelgestelde vragen
- Hoe valt de Carmel leather jacket? De Carmel leather jacket heeft een gedurfde, oversized pasvorm.
- Van welk materiaal is de Carmel leather jacket gemaakt? De jas is gemaakt van hoogwaardig, getextureerd leer; de exacte samenstelling is niet vermeld.
- Wat maakt de Carmel leather jacket bijzonder? De klassieke biker-details, zilverkleurige ritsen en schouderepauletten geven de jas een edgy, gedurfd karakter.
De Carmel leather jacket van Alter Ego is verkrijgbaar bij Van Dort Mode.