| Merk: |
Marc Cain |
| Kleur: |
Off White |
| Bestelcode: |
BC 34.14 W51 126 lamb`s wool |
Marc Cain blazer dames met bloemenprint en getailleerde pasvorm
Deze elegante blazer valt op door een opvallende bloemenprint in de kleur lamb's wool en een getailleerde pasvorm. Geïntegreerde schoudervullingen zorgen voor een duidelijke contour, terwijl de klassieke sluiting met twee knopen en de afgeronde zoom de vrouwelijke uitstraling benadrukken.
Kenmerken
- Getailleerd model met geïntegreerde schoudervullingen
- Sluiting met twee knopen
- Afgeronde zoom
- Mouwboorden met drie knopen
- Met kleppen
- Getoond op maat N3/38, model 179 cm
Stylingtips
- Draag de blazer over een effen top of blouse, zodat de bloemenprint het middelpunt van de outfit blijft.
- Combineer met een rechte broek in een neutrale tint voor een verzorgde, getailleerde look.
- Sluit de twee knopen voor een strakke lijn, of draag de blazer open over een jurk voor een losser silhouet.
Materiaal & verzorging
Samenstelling: 97% polyester, 3% elastaan; voering 100% polyester. Niet wassen. Niet bleken en niet in de droogtrommel. Strijk op een medium temperatuur; chemisch reinigen kan met perchloorethyleen op een zacht programma.
FAQ
- Hoe valt de blazer? De blazer heeft een getailleerd model met geïntegreerde schoudervullingen, wat zorgt voor een duidelijke contour en een vrouwelijke pasvorm.
- Van welk materiaal is de blazer gemaakt? De blazer is gemaakt van 97% polyester en 3% elastaan, met een voering van 100% polyester.
- Wat maakt deze blazer bijzonder? De opvallende bloemenprint in de kleur lamb's wool, gecombineerd met de getailleerde pasvorm en de afgewerkte details zoals de mouwboorden met drie knopen, geeft deze blazer een verfijnd en onderscheidend karakter.
De Marc Cain getailleerde blazer met bloemenprint is verkrijgbaar bij Van Dort Mode.