The Steamery AB

Sorteer op:
Geen producten gevonden...

Innovatie textielverzorging van Steamery

 

De filosofie van kledingverzorging is niet nieuw. Twee generaties geleden wist iedereen hoe hij voor zijn kleding moest zorgen, maar sindsdien is de traditie vergeten. The Steamery wilde dit terugbrengen, maar met een moderne oplossing. Daarom zijn hun oprichters Frej, Petra en Martin in 2014 met Steamery begonnen.

Steamery blaast letterlijk frisse lucht in de textielverzorging en is op een missie om deze eeuwenoude traditie te moderniseren. Het creëren van innovatieve producten die zijn ontworpen voor de snelle stedelijke levensstijl, die niet-duurzame patronen vertraagt. Hun missie: jouw oude textiel er als nieuw uit laten zien, zodat het veel langer meegaat.

Het bedrijf brengt makkelijke tools waarmee jij je kleding snel en eenvoudig te begrijpen weer helemaal glad en kreukvrij krijgt. 

Steamery producten zijn te koop op Vandortmode.nl en in onze winkel Van Dort Mode in Bilthoven. Bestel je online op werkdagen voor 15:00, dan wordt je bestelling dezelfde dag nog verzonden en heb je het de volgende dag in huis. Je kunt er ook voor kiezen je online bestelling af te halen in onze winkel. Voor de openingstijden van onze winkel, klik hier. De stijladviseuses in onze winkels voorzien je graag van advies.

 

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »
Contact
CHAT MET ONS VIA WHATSAPP
Scan deze QR-code met de camera van uw telefoon en start makkelijk een Whatsapp gesprek.
Liever telefonisch contact? 030-636 88 88
Of mail ons via [email protected]