PRE-SALE STARTS NOW
Pre-Sale bij Van Dort Mode
De Pre-Sale staat voor de deur en gaat vrijdag officieel van start. Dit is hét moment om, vooruitlopend op de reguliere uitverkoop, uw favoriete items met korting aan te schaffen – een uitgelezen kans voor liefhebbers van tijdloze kwaliteit en eigentijdse stijl.
Tijdens deze Pre-Sale bieden wij 30% tot 40% korting op een zorgvuldige selectie uit de nieuwe Spring/Summer 2025 collecties. Zo gaat 10DAYS mee met drops 12, 1 en 2: artikelen die al in de uitverkoop zijn, worden verhoogd naar 40% korting, de overige geselecteerde items ontvangt u met 30% korting.
Daarnaast nemen diverse gerenommeerde merken deel aan deze Pre-Sale. Uit de Pre Summer 2025 collectie vindt u geselecteerde stukken van onder andere:
GANNI, Baum und Pferdgarten, Forte Forte, IRO, Max Mara, Second Female en Co’Couture.
Ook zijn er volledige voorjaarscollecties opgenomen in de Pre-Sale. U profiteert van korting op alle artikelen van:
Anine Bing, Zadig & Voltaire, After Label, Rotate, Toral, 1/OFF en Absolute Cashmere.
Een greep uit de collectie:
Anine Bing
Minimalistisch, stoer en moeiteloos chic – Anine Bing staat bekend om haar tijdloze basics met een edgy twist. Denk aan luxe T-shirts, krachtige blazers en verfijnde denim, perfect voor de moderne vrouw met oog voor detail.
Zadig & Voltaire
Parijse nonchalance in zijn puurste vorm. Zadig & Voltaire combineert rock-’n-roll-invloeden met verfijnde materialen en een uitgesproken stijl. Ideaal voor wie casual en karaktervol wil combineren.
Toral
Toral staat voor vrouwelijkheid met een moderne knipoog. De collectie bestaat uit elegante ballerina’s en verfijnde laarzen, uitgevoerd in hoogwaardige materialen en voorzien van subtiele details die elke outfit nét dat beetje extra geven.